Wernisaż Jerzego Fedro to niezapomniany wieczór dla naszej wernisażowej społeczności, pełen śmiechu i szczerości ale także odwagi i krytyki. Za oprawę muzyczną była odpowiedzialna nieziemsko uzdolniona kobieta, koncertmistrzyni Filharmonii Zielonogórskiej – Kamila Susłowicz. Dziękujemy wszystkim za spędzony z nami wieczór!

Zobacz inne galerie